FAQ

1. Do czego służy serwis popler.tv?

2. Ile to kosztuje?

3. Jak stworzyć własny kanał?

4. Czy mogę zmienić wygląd swojego kanału?

5. Jak zacząć nadawanie z komputera?

6. Mam inny telefon niż iPhone lub Android, czy mogę z niego nadawać?

7. Jak nadawać z telefonu?

8. Od czego zależy jakość nadawanego materiału?

9. Jak nadawać z wyższa jakością?

10. Czy mogę ograniczyć dostęp do swojego kanału?

11. Kto będzie mógł oglądać mój kanał?

12. Na jakich urządzeniach można oglądać mój kanał?

13. Co to jest lista znajomych na popler.tv i jak ją tworzyć?

14. Skąd mam wiedzieć, że ktoś nadaje na żywo?

15. Jak dodać tytuł i opis?

16. Co to jest tytuł domyślny?

17. Jak poinformować innych o swoim kanale?

18. Jak zmienić hasło?

19. Czy popler.tv to taki youtube?

20. Czy mogę później zobaczyć swoje nagranie?

21. Z jakich telefonów mogę nadawać?

22. Jak długo może trwać moja transmisja?

23. Jak umieścić wcześniej przygotowany film na popler.tv?

24. Chcę zrobić przekaz komercyjny, co dalej?

25. Jak wstawić player na swoją stronę?

26. Czy można wstawić swój filmik na Facebooka?

27. Jak mogę sprawdzić szybkość łącza?

28. Czy mogę nadawać z kamery IP?

29. Czy mogę wstawić na Facebooka przekaz na żywo?

1. Do czego służy serwis popler.tv?

Popler.tv to miejsce, gdzie breitling replica możesz stworzyć swój własny cheap replica watches kanał i nadawać na żywo obraz telefonu IWC replica lub kamery podłączonej do komputera. Możesz także umieścić w breitling replica watches naszym serwisie wcześniej przygotowane filmy.

2. Ile to kosztuje?

Nic :) Nasze usługi są bezpłatne. Wyjątek stanowią hublot replica firmy i instytucje, które chcą stworzyć swój komercyjny serwis.

3. Jak stworzyć własny kanał?

Zacznij od rejestracji, korzystając z odnośnika na górze strony "Zarejestruj się". Podaj podstawowe dane, po przesłaniu formularza Twój kanał zostanie założony, a Ty będziesz mógł zacząć nadawać.

4. Czy mogę zmienić wygląd swojego kanału?

Tak. W Edycji profilu, znajduje się zakładka Wygląd. Możesz w niej zmienić kolor tła strony, dodać zdjęcie jako tło, wybrać tło i przezroczystość tła głównego panelu, a także określić kolory czcionek na stronie.

5. Jak zacząć nadawanie z komputera?

Zacznij od podłączenia kamery. Może to być zwykła kamerka internetowa lub normalna kamera cyfrowa. Kamery internetowe podłącza się do gniazdka USB w komputerze, natomiast kamery cyfrowe do gniazdka USB lub Firewire, inaczej nazywanego i.Link lub DV. Rodzaj połączenia zależy od konkretnej kamery i jej możliwości. Po podłączeniu kamery uruchom przeglądarkę internetową, wpisz adres popler.tv i kliknij przycisk "Rozpocznij nadawanie". Zostanie otwarte nowe okno, z pytaniem o zgodę na użycie Twojej kamery i mikrofonu. Po chwili wyświetlony zostanie obraz z Twojej kamery. Przyciśnięcie przycisku "Rozpocznij nadawanie" prześle obraz z Twojej kamery na stronę Twojego kanału.

6. Mam inny telefon niż iPhone lub Android, czy mogę z niego nadawać?

W tej chwili udostępniamy oprogramowanie na iPhone oraz telefony z system Android. Pracujemy nad programami na telefony z system Symbian oraz Windows Mobile. W przyszłości udostępnimy również programy na inne telefony.

7. Jak nadawać z telefonu?

Jeżeli chcesz na żywo nadawać z telefonu musisz zainstalować na nim naszą aplikację. Jeżeli korzystasz z IPhone pobierz aplikacje Popler.tv z Tag Heuer replicaAppstore. Jeżeli masz telefon z system Android zainstaluj ją z Android Market. Dalsze instrukcje znajdziesz w zainstalowanym programie.

8. Od czego zależy jakość nadawanego materiału?

Dwa główne elementy wpływające na jakość przekazu, to komputer z kamerą oraz Twoje łącze do internetu. Jakość obrazu, ilość klatek na sekundę z kamery ma kluczowe znaczenie dla jakości nadawania. Drugim elementem jest prędkość łącza doAudemars Piguet replica ukhttp://avant1.com/tag/replica-audemars-piguet/ internetu. Zazwyczaj przy określaniu łącza do internetu podaje się wartości np. 1 Mbit czy 6 Mbitów. Dotyczą one jednak prędkości pobierania danych z sieci. W przypadku nadawania ważna jest prędkość nadawania, tzw. upload.

9. Jak nadawać z wyższa jakością?

Jeżeli chcesz fake breitling watches nadawać z lepszą jakością możesz użyć dodatkowego programu instalowanego na Twoim komputerze. Jest program firmy Adobe Flash Media Live Encoder. Dokładny opis jak go używać znajdziesz w dziale Pomoc, w Edycji swojego kont lub w omega seamaster replica osobnym pliku PDF.

10. Czy mogę ograniczyć dostęp do swojego kanału?

Oczywiście. W edycji swojego profilu w menu NAZWA/LOGIN możesz wybrać opcję "Dostęp do kanału zabezpieczony hasłem",  a następniehttp://avant1.com/tag/replica-watches-online/Men Replica Watches podać hasło dostępowe w okienku, które pojawi się bezpośrednio pod wybraną opcją. Dostęp do nadawanych materiałów oraz archiwum nagrań będzie możliwy tylko po podaniu tego hasła.

11. Kto będzie mógł oglądać mój kanał?

Najprostsza fake patek phillipe odpowiedź cheap breitling -cheap omega wszyscy.  Chyba, że ograniczysz dostęp fake omega poprzez fake breitling watches podawanie hasła

fake watchescheap replica watchesbreitling replicaomega speedmaster replica tag heuer fake watchesreplica watches uk reviewsKnockoff Watchescheap replica watches

12. Na jakich urządzeniach można oglądać mój kanał?

Twój kanał na żywo, a także archiwum nagrań dostępne jest na wszystkich komputerach oraz urządzeniach przenośnych. Urządzenia przenośne to tzw. smartphony np. IPhone, telefony z systemem Android, Windows Mobile.

13. Co to jest lista znajomych na popler.tv i jak ją tworzyć?

Znajomi na popler.tv to autorzy kanałów. Możesz dowolnie tworzyć listę swoich znajomych. Aby dodać autora do listy znajomych kliknij ikonę "Dodaj do listy znajomych", która znajduję się na stronie każdego kanału, po prawej stronie lub na listach użytkowników. W ten sam sposób możesz usunąć autora z listy znajomych. Informacje o osobach z swojej listy znajdziesz w dolnej części strony ze swoim kanałem - zakładka Znajomi.

14. Skąd mam wiedzieć, że ktoś nadaje na żywo?

Spis wszystkich nadawanych na żywo kanałów jest widoczny na stronie "Na żywo" - link w górnym menu. Możesz także podać swój numer GG w There are a lot of new replica Breguetreplica Longineshttp://avant1.com/tag/jaeger-lecoultre-fake/replica Vacheron Constantinreplica IWCreplica Tag Heuerreplica Tag Heuerreplica Omegahttp://avant1.com/tag/replica-omega-speedmaster-57-watches/http://avant1.com/tag/replica-cartier/replica watchesReplica Hermès Watcheshttp://www.replicawatchinfo.com/category/audemars-piguet/http://avant1.com/tag/best-replica-panerai-watches/http://www.replicawatchinfo.com/category/tag-heuer/http://avant1.com/tag/bulgari-replica/http://www.replicawatchinfo.com/category/replica-watches-sites/MIDO replica ukhttp://www.replicawatchinfo.com/index.phpAudemars Piguet replicaTag Heuer replicareplica watchesreplica watchesTudor Replica Watcheshttp://pro.malijet.com/back.phpreplica watches forum at Basel World 2015.
Edycji profilu i ustawić powiadamianie o dostępnych kanałach na żywo. Powiadomienie działa dla autorów z Twojej listy znajomych.

15. Jak dodać tytuł i opis?

Tytuł i opis nagrania breitling replica możesz wpisać w oknie, gdzie jest widoczny podgląd obrazu z Twojej kamery, tzn. konsoli.
Możesz je również zmienić/dodać później w Edycji profilu w sekcji Edycja nagrań.
W tym samym miejscu masz również omega seamaster replicamożliwość stworzenia nowej miniaturki dla cheap replica watch swojego nagrania.

16. Co to jest tytuł domyślny?

W edycji profilu (nazwa/login) można ustawić tytuł domyślny - jest on używany do wszystkich przekazów na żywo na kanale użytkownika.
Oczywiście tytuł domyślny nadal można zmienić na indywidualny tytuł dla wybranej transmisji.

17. Jak poinformować innych o swoim kanale?

Możesz łatwo umieścić informację o swoim kanale na serwisach społecznościowych: Yam, Facebook, Twitter czy Myspace. Kliknij ikonę z logiem serwisu. Otworzy się nowe okno z propozycją wpisu, linkiem do serwisu oraz zdjęciem (Facebook, Myspace).

18. Jak zmienić hasło?

W edycji profilu przejdź w zakładkę replica watches"Nazwa/Login" i kliknij "Zmień hasło"

19. Czy popler.tv to taki youtube?

Nie! Popler.tv to portal, który przede wszystkim umożliwia Ci nadawanie treści video NA ŻYWO, czyli w czasie rzeczywistym. Nadawać live możesz za pomocą telefonu, webcama lub kamery podłączonej do komputera. Istnieją jednak pewne podobieństwa do youtube'a. Jeżeli przed rozpoczęciem transmisji zaznaczysz opcję "Nagrywaj automatycznie" to Twoje filmiki będą dostępne także po zakończeniu przekazu i mogą być następnie wielokrotnie odtwarzane. Jeśli chcesz możesz także umieścić na naszym serwisie wcześniej przygotowane filmy.

20. Czy mogę później zobaczyć swoje nagranie?

Tak, jeżeli tylko przed rozpoczęciem transmisji zaznaczyłeś opcje "Nagrywaj automatycznie" to Twoje nagranie zostanie zapisane na naszym serwerze . Możesz także zacząć nagrywanie w trakcie przekazu wybierając opcję "Nagraj film".  Listę wszystkich Twoich dostępnych nagrań znajdziesz w zakładce Twój kanał.

21. Z jakich telefonów mogę nadawać?

W tej chwili z iPhone (3G, 3Gs i 4) oraz telefonów z systemem Android (są to wybrane modele telefonów firm takich jak: HTC, Samsung, Motorola,http://avant1.com/tag/bulgari-replica/http://www.replicawatchinfo.com/category/replica-watches-sites/MIDO replica ukhttp://www.replicawatchinfo.com/index.phpreplica Audemars Piguethttp://avant1.com/tag/replica-tag-heuer/cartier replica watchesreplica watcheshttp://pro.malijet.com/back.php?p=Lamborghini-replica-watches.htmlfake watchesreplica watches forum

22. Jak długo może trwać moja transmisja?

Transmitować live możesz przez 24 godziny 7 dni w tygodniu :)

Jeżeli jednak chcesz nagrać swój film to spotkają Cię pewne ograniczenia, w tej chwili pozwalamy na nagrywanie filmów, które trwają maksymalnie 10 minut. Jeżeli zależy Ci na dłuższych nagraniach to skontaktuj się z nami.

23. Jak umieścić wcześniej przygotowany film na popler.tv?

Generalnie zachęcamy Cię do nadawania live, ale jeśli chcesz umieścić wcześniej przygotowany film na popler.tv zaloguj się na naszym portalu. Następnie przejdź w zakładkę Edytuj Profil (w górnej części strony) i kliknij Upload.  Dalsze instrukcje będą widoczne na ekranie.

24. Chcę zrobić przekaz komercyjny, co dalej?

Napisz do nas na adres [email protected] i opisz krótko wydarzenie, które chcesz transmitować. Na pewno odezwiemy się do Ciebie i przedstawimy dopasowaną do Twoich potrzeb ofertę.

25. Jak wstawić player na swoją stronę?

Zaloguj się, wejdź na stronę "Twój kanał" i przejdź w zakładkę "Wstaw". Znajdziesz w niej kod do wstawienia na stronę - skopiuj go do kodu źródłowego swojej strony i gotowe! Możesz także wstawić moduł - odtwarzacz i chat.

26. Czy można wstawić swój filmik na Facebooka?

Tak - wystarczy, że z zakładki "Wstaw" skopiujesz link do swojego filmu i wkleisz go na tablicy na Facebooku.

27. Jak mogę sprawdzić szybkość łącza?

W konsoli "Rozpocznij nadadawanie" przejdź do zakładki "Test prędkości łącza", następnie kliknij "Begin Test" - po chwili wyświetli Ci się prędkość z jaką pobierasz i wysyłasz dane.

28. Czy mogę nadawać z kamery IP?

Tak, serwis popler.tv współpracuje bezpośrednio z kamerami IP obsługującymi protkół RTSP oraz kodowanie H264 (np. kamery AXIS). W konsoli "Rozpocznij nadawanie" wejdź w zakładkę "Kamera IP" wpisz adres kamery, sprawdź czy jest dostępna i rozpocznij nadawanie. Widok z Twojej kamery IP będzie w ciągu 2-3 minut dostępny na stronie Twojego kanału.

29. Czy mogę wstawić na Facebooka przekaz na żywo?

Tak. Wystarczy adres strony popler z kanałem, na którym odbywa się właśnie przekaz na żywo, wkleić na swojej tablicy Facebook i opublikować.